Personal

Peter Dahlén

 

Koncernchef

Produktansvarig maskinförsäljning

 

+46(0)36 - 31 22 91

peter.dahlen@ejderstedts.se

Bo Nilsson

 

Produktansvarig maskinförsäljning

 

+46(0)70 - 51 88 107

bo.nilsson@ejderstedts.se

Stefan Wahlsten

 

Produktansvarig maskinförsäljning

samt tillbehör och verktyg

 

+46(0)36 - 31 22 95

stefan.wahlsten@ejderstedts.se

Anders Persson

Produktansvarig maskinförsäljning distrikt norrland

 

+46(0)705 753013

anders.persson@ejderstedts.se

Jasmin Dzafic

 

Ekonomiansvarig

 

+46(0)36 - 31 22 92

jamin.dzafic@ejderstedts.se

Magnus Svärd

 

Produktansvarig advanced material

 

+46(0)70 - 314 03 95

magnus.svard@ejderstedts.se

Anneli Tellfjord

 

Eftermarknad och reservdelar

 

+46(0)36 - 31 22 98

anneli.tellfjord@ejderstedts.se

Patric Bergemalm

 

Servicechef

eftermarknadssupport och service

 

+46(0)36 - 31 22 97

patric.bergemalm@ejderstedts.se

Kent Damberg

 

Lager och utställning

 

+46(0)36 - 18 60 50

info@ejderstedts.se

Viktor Lax

Affärssamordnare

 

+46(0)70 - 31 49 039

viktor.lax@ejderstedts.se

Gheorghe Piscoran

Serviceplanerare

 

+46(0)36 31 22 99

gheorghe.piscoran@ejderstedts.se